Een prachtige antieke Chinese porseleinen theepot, versierd met geometrische bloemmotieven en maanbloemen. Handgemaakt in het oude China tijdens de Qing-dynastie, 19e eeuw. Aan de achterkant een ongeglazuurde voet.Inclusief original lid!Hoogte: 16,0 centimeterVoorwaarde: Het object verkeert in perfecte staat, met lichte gebruikssporen aan de binnenkant van de deksel. Geen chips, haarlijntjes of restauraties. De conditie is zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder, doorschijnend wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt veilig verpakt en verzonden met verzekering.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.