Qianlong Mark – 100’s of Figures in Palace near Pavilion – Four characters Qianlong Mark – Theekopje – Three Men in a Beautiful Landscape – Extreme High Quality Porcelain – Egg Shell Porcelain – Porselein – Vaas van hoge kwaliteit
Een prachtige, goede maat antieke Chinese porseleinen bolvormige vaas van hoge kwaliteit met een centrale decoratie van een uiterst fijn geschilderd landschap, afgebeeld met Drie Mannen in een Prachtig Landschap - Extreem Hoogwaardige Porselein - Eierschalporselein en vier karakters op de Qianlong onderkant. Republiekstijd of eerder.Gemarkeerd met het vierkarakter Qianlong Zhuanshu zegelscriptmerk.Hoogte: 8,8 centimeterDe vaas verkeert in perfecte staat, zonder chips, haarlijnen of restauraties. De conditie wordt zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder translucent wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.