Qianlong (1735-1796) – Bord – Large “La Dame au Parasol” plate by Cornelis Pronk (1691-1759) – Two Ladies and Four Cranes – Porselein – Grote diepe plaat
Een prachtige grote antieke Chinese porseleinen diepe plaat met een centrale decoratie van het tafereel 'La Dame au Parasol', door Cornelis Pronk (1691-1759). Twee dames met parasol en vier kraanvogels in een verbluffend gedetailleerd rivierlandschap met prachtige bomen, bedekt met een mooie onderglazuurblauwe en witte glazuur. In de uitgebreide rand geometrische en bloemmotieven. Handgemaakt in het oude Keizerlijke China tijdens de Qing-dynastie, Qianlong-periode (ca. 1738). Aan de achterkant een onglazuurde voetrand. Gegarandeerd origineel en uit de genoemde periode.Diameter: 28,0 centimeterVoorwaarde: Het object verkeert in redelijke staat, met restauraties. De conditie wordt zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder, doorschijnend wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.