Proel NEXT8FBA – actieve PA speakers (set van 2) – Made in ItalySet van twee actieve Proel NEXT8FBA luidsprekers. Compacte maar krachtige PA-speakers uit de professionele installatieserie van Proel, geschikt voor horeca, vaste installaties, studio’s, presentatieruimtes en kleinere live-toepassingen. Italiaanse bouwkwaliteit, geen licht hobbyspul.Elke speaker is voorzien van een ingebouwde versterker met mic- en line-ingang, separate volumeregeling en toonregeling (low/high). Doorlusmogelijkheid via mix out. Ground lift aanwezig. Beide units schakelen correct in en functioneren zoals bedoeld.Optische staat gebruikt, met zichtbare gebruikssporen aan de behuizing passend bij professioneel gebruik. Geen breuken of structurele schade. Drivers en behuizingen intact.Specificaties: • Model: Proel NEXT8FBA • Type: actieve PA-speaker • Woofer: 8 inch • Vermogen: ca. 150 + 50 W RMS per speaker • Ingangen: XLR mic in, XLR/Jack line in • Uitgang: mix out • Voeding: 230V • Herkomst: Made in ItalyWordt verkocht als set van 2 stuks.Goed verpakt verzonden. Afhalen in overleg mogelijk en gezien gewicht en formaat aan te raden.