3 x prachtige bracelet - Opales roses 100% natuurlijkDe stenen zijn gegarandeerd van natuurlijke oorsprong door een gecertificeerd gemmoloog.En lithotherapie wordt roze opaal beschouwd als een zachte steen die geassocieerd wordt met liefde, tederheid en emotioneel genezen.Ze helpt bij het kalmeren van stress, de wonden van het hart en het bevorderen van zelfwaardering.Het is een steen verbonden met het hartchakra, die uitnodigt tot innerlijke rust en emotionele openheid.Variëteit: Roze opaalGewicht: 11,68 gram totaalAfmetingen : ≈ Ø 4 mm ± en ≈ 16 cm de lengte voor de hele armband (x3)Kleur: roze tot roze-oranjeClarté : translucide Verzending binnen 3 dagen wereldwijd, met aangetekende en traceerbare post.Mogelijkheid om bestellingen te bundelen om de verzendkosten te verlagen.• Een gemmologische garantie wordt bij elke bestelling gevoegd.• Ik ben gediplomeerd gemoloog aan de GEM-A in Londen.Elke edelsteen of elke partij edelstenen wordt goed geïdentificeerd voordat deze wordt verkocht.Ik beantwoord alle vragen binnen 24 uur.