Prachtig paar met een gezegende leopard uit Edo – De ingevoerde tekst ‘ife’ lijkt een typfout of onvolledige invoer te zijn. Aangezien er geen context – Yoruba – Benin (Zonder minimumprijs)
Een paar kleine luipaarden in de stijl van de oude Leopard EdoEthnieBini / Edo Luipaard De luipaard is een koninklijk symbool van het koninkrijk van Abomey (of Danhomè in de Fon-taal).Volgens de legende stammen de dynastieën van de koninkrijken in het zuiden van de Republiek Benin af van Tado, een stad in het huidige Togo, en zijn ze ontstaan uit een mythologisch paar: prinses Aligbonon van Tado en een luipaard. Deze paren van luipaarden of panters stonden paren op de altaren van de voorouders van de koning.Land van herkomstBéninOphaalzoneNigeria, AbujaHoofdvakbronzalegeringAspect de surfaced'usageSchijnbare toestandzeer goede staatStaat van conserveringin zijn eigen jusHoogte, in cm17Gewicht, in gram1100gVerzending: Colissimo