Prachtige oude Ghau van sterlingzilver, versierd met turkoois en koraal.Dit Tibetaanse talisman dateert uit het begin van de twintigste eeuw. Het meet 55 x 55 cm en weegt 48 gram.Fijn bewerkt, de eerste zijde is in het midden versierd met een koraal, de tweede met een Tibetaanse turquoise.Deze ghau bevat een kleine lade die bestemd is om diverse amuletten te ontvangen. Deze lade is van koper.Verzending via bpost met tracking.