Potterie Ravelli - Jaap Ravelli - staand masker-Klei - Gesigneerd. Hand gevormde kunst van de meester Keramist Jaap Ravelli NL Ravelli s buste uit de jaren '60 van een Afrikaanse vrouw Versierd met koperen halsband en oorbellen Gesigneerd aan de onderkant Wordt goed verpakt verzonden met Post NL Cf. Ravelli, 1944-1977 aardewerk der 20e eeuw-pg.27