Prachtig Grote chinees porselein blauw en witte dekselpot uit 19e eeuw. Zeer fraai handgeschilderde met bloemen decor. Hoogte 31 cm. Diameter 23 cm.Conditie: in zeer goede conditie. Geen chips haarlijn en/of restauraties.Het kavel wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verzonden.