Een prachtig paar 18e-eeuwse Nederlandse Delft blauw-witte chinoiserie-potjes met latere houten deksels. De potjes zijn versierd met zes panelen die afwisselend lange lijzen en landschapszichten met huizen tonen. Beide soorten panelen bevatten bloeiende takken, waaronder prunusbloesem. Een identiek versierd paar werd verkocht bij Christie’s, Amsterdam, 2–3 oktober 2012, voor €3.250.Condition: zeer goed, enkele kleine chips aan de rand (typisch voor Delfts aardewerk).Herkomst: private Nederlandse collectieAfmetingen: 20,8 cm hoog × 9 cm (⌀ basis)Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.