Een 'must have' voor iemand die van verrassingen houdt, want in deze stock zit veel verborgen materiaal.Daarom ook veel méér zegels en blokken dan in eerste instantie zichtbaar. In totaal zeer hoge cataloguswaarde!Alles op Michel-volgorde en per serie genummerd. Vanaf klassiek MiNr. 6 tot modern 2002 (met enkele zegels tot en met 2011).Zowel gebruikt als ongebruikt en postfris materiaal.Ook de duurdere blokken 2 + 10 ongebruikt aanwezig. Veel van de jongere blokken in aantallen.Niets nagekeken op typen, tandingen, papiersoorten, plaatfouten of watermerken, waardoor kans op vondsten!Bekijk de foto's voor een eigen indruk. Alles is afgebeeld, behalve de vele verborgen zegels/blokken.Gratis verzending binnen de EU.