porcelaine de Limoges – Marcel Chaufriasse – dekselvaas (2) – porseleinen barbotine – paar vazen met deksel – Hoogte 48 cm, paar vazen met deksel – Hoogte 48 cm
Uitzonderlijk paar art-deco vazen met deksels van Limoges-porselein, met decor van barbotine-porselein, genoemd 'pâte sur pâte' techniek, uitgevonden in de Manufacture de Sèvres.Vazen van de kunstenaar Marcel ChaufriasseGroot paar Art Deco vazen uit circa 1930, Limoges, Frankrijk, met een blauw glazuurdecor uit de oven en barbotineporselein met boeketten bloemen en vergulding, zo goed als nieuw; zie de vele foto's.Hoogte 48 cmBreedte 22 cmDiepte 24 cmVoet 14 bij 14 cmOpening 8 cmEr is weinig bekend over deze decorateur uit Limoges, behalve de grote kwaliteit van zijn pâte sur pâte-techniek, waar niets aan te tippen is bij de productie van Camile Tharaud, en dat zijn stukken veel zeldzamer zijn.Sommige bronnen (Art Price) vermelden dat hij geboren is in de 19e eeuw en overleden in de 20e eeuw, zonder verdere details. Soms worden twee data aan zijn naam gekoppeld (1926 - 1990) die lijken op zijn actieve periode; de laatste is waarschijnlijk die van zijn overlijden.Zorgvuldige verpakking, verzending met tracking en verzekering