Prachtige Hermès-asbak die tevens als geldschoteltje kan dienen, gemaakt van porselein met bladdecor, model Passifolia gedeclasseerd, gesigneerd Hermès op de voet. Geen chips, zeer goede algemene staat ondanks enkele kleine defecten. Hoogte : 3,5 cmBreedte: 16 cmLengte: 20 cm Keukengerei, decoratief voorwerp, luxeartikel, Art Deco, tafeldecoratie, geen Dior, geen Chanel, geen Louis Vuitton, geen Baccarat, geen Christofle, interieurdecoratie, collectie Dit mooie voorwerp zal een vleugje elegantie toevoegen aan uw interieur. Snelle en verzorgde verzending.