ZEER ZELDZAAM EN ZEER GEZOCHT!2 broodschotels (diameter 16 cm), deel uitmakend van het porseleinen tafelservies uit Limoges voor Hermès, modellen uit de collectie "Toucans", ontworpen in 1986.Deze witte porseleinen stukken uit Limoges zijn voorzien van een decor met toekans, in polychromie van blauw, geel, groen en rood.Elk stuk is aan de achterkant gesigneerd.De kwaliteit van deze twee onderdelen is gecertificeerd als in perfecte staat, ongebruikt, zonder krasjes, noch scheuren of beschadigingen.Zichtbare foto's om de kwaliteit van de aangeboden borden te beoordelen. Ze zijn voor 100% representatief voor hun staat.