Elegante Pomellato Nudo Classic Oorbellen in 18K geelgoud, beide met een topaassteen in zeer goede staat.De Pomellato Nudo Classic Oorbellen combineren elegantie met een eenvoudig en modern ontwerp. Gemaakt van 18K geelgoud, beschikken beide oorbellen over een prachtige topaas edelsteen. Ze zijn volledig geëtiketteerd, ‘Pomellato’ op het buitenoppervlak en 750 met serienummer op het binnenoppervlak. Enkele kleine gebruikssporen, maar over het algemeen in zeer goede staat. Het totale gewicht is 10 gram, de afmetingen van de stenen zijn elk 10 mm x 10 mm. Worden geleverd met een mooie originele Pomellato-doos en een Pomellato-oorbellen doos. Zie de afbeeldingen voor een betere indruk.Wat je ziet, is wat je krijgt. Alles wordt zorgvuldig verpakt en de verzending zal verzekerd zijn.