Ik verkoop dit lot dat bestaat uit:5 PSA-gegradeerde kaarten (alle AR-kaarten met PSA 10)11 AR-kaarten (Art Rare) afkomstig uit boosteropeningen, in zeer goede staat.Details over AR-kaarten:Ze zijn bij het openen met zorg behandeld. Echter, net als elke niet-gegradeerde kaart kunnen er kleine defecten aanwezig zijn (bijv.: micro-witte puntjes, licht beschadigde randen, lichte microkrassen).Ideaal om een moderne Pokémon-collectie aan te vullen met prachtige beelden uit de collectie 151.Zorgvuldige en beschermde verzending.Aarzel niet om contact met mij op te nemen voor meer foto's of details!