Plateelbakkerij Flora Gouda (1945-1989) "Bianca" 7 dlgGouda Flora vazen fruitschalen/ sierborden uit de jaren 60. Het is gemaakt van keramiek, in de stijl van Gouda-aardewerk2 schalen. diameter 23 cm1 oorvaas no. 1287. 25 cm1 buikvaas. no. 1491 17 cm2 vaasjes. no. 1490 12 cm. 1 vaas no. 1271 16 cm Alle delen zijn in prima onbeschadigde conditie. Hand gesigneerd aan de onderzijde en genummerdWordt zorgvuldig verpakt en verzonden met Post NL