Islamitische kunst uit het Midden-Oosten, begin twintigste eeuw, prachtige kleine moskeélamp om op te hangen, gemaakt van geëtste messing met overvloedige opengewerkte decoraties van figuren, dieren, vogels en planten.Prachtig verzamel- of decoratief object in goede staat voor zijn leeftijd, geen ontbrekende onderdelen of beschadigingen.Afmetingen: 66 cm hoog x 23 cm diameter.Gewicht: 2,6 kg