Vier, waarvan twee volledig intact, prachtige vintage plafonnières uit de late jaren 70. Het heldere glas heeft een geribbeld ontwerp met delicate details en een bloemenmotief in het midden. Wanneer de lamp brandt, geeft hij een warme, gestructureerde gloed.De rand en de bloem aan de basis zijn gemaakt van helder glas doordrenkt met kleine gouddeeltjes met behulp van de 'foglia d'oro' techniek, de rest is gemaakt van helder glas. De achterzijde van de lamp is gemaakt met de "Rugiada" -techniek met minuscule glasfragmenten om licht te verspreiden. De metalen plafondbeugel heeft een witte lakafwerking. 2 Lampen verkeren in een uitstekende vintage staat. De 3e heeft een beschadiging aan de roos, het bloembaadje is afgebroken en de 4de heeft een grotere beschadiging aan het rozet. (zie foto's)Zie voor een goede indicatie alle foto's.Info voor verzending:De lampen worden verpakt in bubbeltjes plastic in een stevige kartonnen doos waar dan de rest opgevuld wordt met piepschuim chipsHierdoor liggen de lampen op zichzelf en zijn toch gefixeerd in de doos.