Prachtige Art Deco gemarmerde glazen hanglamp in de vorm van een trapsgewijze bol. Door de verschillende kleuren okergeel en de paarse aders in het glas, straalt ze een bepaalde warmte en elegantie uit. De lamp is in goede vintage conditie, met metalen bovenstuk en plafondkap, gebruikssporen conform de leeftijd.. De totale lengte is nu 45, het glasfiguur is 25cm breed. Foto’s vormen onderdeel van de omschrijving.