Grotere versie van fijn schilder Pieter Jansen (Rotterdam: 1916-1998) met mondiale afzetmarkt, olieverf op canvas, dubbel gesigneerd, was o.a. lid van Federatie Kunstenaars Amsterdam, Arti et Industriae en de Rotterdamse Kunst Stichting. Het werk in de originele lijst heeft de maten: 67x58x2,8 cm. Het schilderij wordt aangetekend verzonden door PostNL