Pieter Cornelis Dommershuijzen Utrecht 1834- 1912 Hexham, Groot-Brittannië Zeegezicht Olieverf op paneel Afmeting 35 x 40 cm met lijst Afmeting 25 x 30 cm zonder lijst Gesigneerd rechtsonder Lijst wordt gratis bij geleverd # wutheringheights