Charmante geïllustreerde editie met 65 originele houtsneden in kleur door Pierre Falké en een van de 300 exemplaren op Rives-papier (te koop: nummer 284).Bedekt met een gebonden omslag, met flapjes.Louis Chadourne (1890-1925) was een Franse romanschrijver en dichter. Deze roman vertelt de reizen van Maître Leminhac, een Parijse advocaat, in gezelschap van meerdere vrienden, aan boord van de Cormoran, in Zuid-Amerika.Pierre Falké (1889-1947) was een Franse illustrator, tekenaar voor de pers en houtsnedegraaf, bekend om zijn maritieme thema’s en zijn satirische werk. Deze houtsneden in levendige kleuren vormen mooie voorbeelden van de Franse illustratie en grafische vormgeving uit het begin van de twintigste eeuw.Exemplaar goed bewaard in zijn geheel: kleine scheurtjes aan de randen van de tweede bladzijde, stevig scharnier, binnenkant fris en zonder roestvlekken.Pierre Falké / Louis ChadourneSchipper van het schipParijs, G. Crès et Cie, 1925241 pagina's. VolledigPetit in4 (20x25cm)