Prachtig mooie en grote off-set litho van Alechinsky.Uitgegeven in 2003 nav. zijn tentoonstelling in zijn aanwezigheid bij Ceuleers en Ronny van de Velde.Afmetingen 94 cm op 56 cmZeer gelimiteerd, koop nu Alechinsky (1927-...) voor hij onbetaalbaar wordt.Nooit ingelijst geweest in zeer goede staat (zie foto's 1 t/m 4)Wordt verkocht samen met de toen uitgebrachte catalogus (zie foto's 5,6,7 en 8): ruim 80 blz. gebonden versie met de tot dan toe alle uitgebrachte boeken, rijk geïllustreerd.Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met traceernummer in stevige waterdichte verpakking.Tijdelijk geen verzending naar USA