Prachtig gedetailleerd model NS 1500 met nummer 1501 en rode naambordjes met Diana. Van deze specifieke versie met 'Diana' naambordjes zijn er in 1989 door Philotrain maar 11 van geproduceerd. Het model verkeert nog praktisch in nieuwstaat en heeft bijna niet gereden. Analoog model met werkende geel/rood wisselende LED front- en sluitverlichting. Rij eigenschappen zijn goed. Kleine gebruikssporen op de doosdeksel. Bekijk de foto's aandachtig.