Een voortreffelijk werk waarvan de volledige titel luidt: "De Memoires van Messire Philippe de Comines, Heer van Argenton, inhoudende de Geschiedenis der Koningen Lodewijk XI & Karel VIII vanaf het jaar 1464 tot en met 1498. Herschreven en gecorrigeerd op diverse manuscripten en oude drukken. Vermeerderd met meerdere verdragen, contracten, testamenten, andere akten, en verschillende Beobachtungen. Door Denys Godefroy, Raadsman en gewone Historiograaf van de Koning."Bevat twee genealogische tabellen: « Genealogie van het huis van Messire Philippe de Comines, ridder, heer van Argenton, auteur van de bovengenoemde memoires » « Genealogische tabel die de graden van consanguiniteit en verwantschap tussen enkele koningen laat zien »8 boeken samengebracht in één band, met voor ieder een prachtige lettrine en vignette.Band uit die tijd in volleder, rug met zes nerfs versierd. Versierde randen. Ex-libris M.A. ColsonEen binding met gebruikssporen en een gescheurde rug op meerdere plaatsen aan de achterzijde, maar het geheel blijft zeer solide. De binnenkant verkeert in uitstekende staat.