Cadeaudoos met 12 zilveren oestervorken, massief zilver 950 Minerve, eerste titelMaitre Orfèvre Philippe Berthier 1851Minerve op vorken en handvatten.Totaalgewicht gewichtsklassen 310g.Enkele gekromde tanden, maar in zeer goede algemene staat. Houten marqueterie geschenkdoos met sleutel en ingelegd met gouden lijntjes, monogram gelijk aan de vorken, in zeer goede staat.