Fotolitho in 1987 uitgegeven door de Marilyn Monroe Foundation 'Vijf keer Marilyn', geplastificeerd en in perfecte staat, ze werd nooit ingelijst of opgehangen (de blinkende schaduw op de foto's komt omdat ze geplastificeerd is). Afmetingen 188 X 66 cm. Photo lithographs, published by the Marilyn Monroe Foundation in 1987. The print is plastified and in mint condition (never framed). Dimensions 188 X 66 cm (74 x 26 inch).