Kader met een genaturaliseerd exemplaar van Heteropteryx dilatata uit de maison Deyrolle.Type van product: Verzamelkader- Soort: Heteropteryx dilatata (bidsprinkhaan)Herkomst: AziëPresentatie: Gesigneerd en ingelijst exemplaarZorgvuldige en beschermde levering