Prachtige en grote petroleumlamp.Met een met de hand geschilderd kleurreservoir, marmeren kolomRustend op een sokkel van régule in barokstijl.Glazen haard Made in France.Decoratief voorwerp uit de late negentiende eeuw.Die uw interieur met smaak zal vergezellen.Afmetingen: 60 cm hoog op een sokkel van 12/12Pakket zorgvuldig verpakt en snelle verzendingAls u vragen heeft, nodigen wij u uit om contact met ons op te nemen, wij zullen u met plezier antwoorden.Vriendelijke groeten