Zeer zeldzaam en Zeer mooie originele affiche – Peter Tosh / Tour promotie – Pathé Marconi EMI – RTL – Granef Productie – Drukker Lacroix Frères (Parijs)Formaat: 120 × 80 cmZeer goed bewaardPrachtige en uiterst zeldzame originele affiche gedrukt in Parijs door Lacroix Frères, de historische drukker van culturele posters uit de jaren 60–80.Met vermelding van Pathé Marconi EMI, RTL, evenals Granef Production, betreft het een promotionele uitgave uit die tijd, niet heruitgegeven.Iconisch beeld: gestileerd portret met gesplitste bril, met Peter aan de ene kant en Tosh aan de andere — zeer gewilde grafisch ontwerp door verzamelaars van reggae en muzikale kunst.Authenticiteit gegarandeerdGedrukte vermeldingen (geen plakwerk): RTL, Pathé-Marconi EMIDrukwerkcredits: Lacroix Frères – ParisOfficieel groot formaat 120×80 cmBehouden kleuren, dik, ouderwets papier.Zeldzaam: de Lacroix Frères-uitgaven voor Jamaicaanse muziek zijn zeer zeldzaam. Een bijna onvindbare poster op de markt.Schatting van de markt: €1.000 – €1.800.Zorgvuldige verzending, gerold in een versterkte buis.Uitzonderlijke verzamelstuk.