Chinees nieuwjaar verkoopLetop!Het is op dit moment niet mogelijk pakketten naar de Verenigde Staten te sturen. Een zeer fraai en zeldzaam antiek Chinees porseleinen Craquelé penseelwasser of een wierookbrander uit de 18e eeuw. Qianlong of Yongzheng periode. Zeer fraai craquelé structuur. Porseleinen standring heeft een bruin ongeglazuurd gloed. Zeer fraai model. zeer fraai Chinees nieuwjaarsgeschenk.Afmeting:1 zijde is 8 cm hoog en andere zijde 8,8 cm hoog. Diam,eter 34,5 cm. Conditie: redelijk/ goede conditieenkele bakfoutjes, zie foto's 3 craquelé lijnen aan de rand, zie fotoVerzendkosten wereld 56 euroenkel verzendenVerzenden intercontinentaal duurt ca 10-15 werkdagen in bijzondere situatie kan het ca 20-25 werkdagen duren.