Zeer decoratief en compleet 3-delig Art Deco schouwgarnituur, vervaardigd omstreeks 1930.Herkomst: Herenhuis Noord FrankrijkHet ensemble bestaat uit een centrale pendule met sculpturaal hert en twee bijpassende zijstukken, uitgevoerd in zware onyx met contrasterende groen-blauwe onyx accenten.Het hert is gegoten in zamac / spelter en heeft een mooie, originele donkere patina. De dynamische houding en het jachtmotief (met pijl) zijn typisch voor de Art Deco-periode. Er is een oude, stabiele herstelling zichtbaar ter hoogte van het gewei, passend bij de leeftijd van het object en zonder invloed op de stabiliteit.De pendule is voorzien van een mechanisch uurwerk, opwindbaar met sleutel.De opwindsleutel is aanwezig.Het uurwerk werkt momenteel niet en maakt een ratelend geluid bij het opwinden.De klok wordt daarom verkocht als decoratief object of voor restauratie.De onyx is van zware kwaliteit met natuurlijke adering en translucentie, en vertoont slechts minimale gebruikssporen passend bij ouderdom. Geen grote barsten of ontbrekende delen.Een stijlvol en karaktervol Art Deco schouwstuk, zeer geschikt voor verzamelaars, liefhebbers van interbellum-design of restaurateurs.Hoogte : 32 cmBreedte : 65 cmDiepte : 11 cmGewicht : 14 kg !Wordt zorgvuldig en professioneel verpakt en verzonden!