Prachtige originele PeDe wandkoffiemolen (Peter Dienes), geproduceerd in Duitsland maar veel gebruikt in Nederland tussen 1930 en 1950.In gebruikte maar nog redelijke conditie (zeie foto's). Het glasbakje heeft wat beschadigingen maar kan zonder probleem worden gebruikt.