Belle olie op paneel (hout) van Paul Welsch (1889-1954), onderaan rechts gesigneerd en gedateerd 1939.AFMETINGEN: 32,5 x 41 cm (zonder lijst)CONDITIE: goedHouten lijst met goudkleurig stucwerk van mooie kwaliteit (in de stijl van het huis RG in Parijs) 50 x 58 cm