Paul Serste (1910-2000). Mangbetu-vrouwportret in terracotta met bruin patina. Gesigneerd door Paul Serste. Belgische school. H: 39 cm (totaal).In zeer goede staat, geen defecten, geen restauraties, gemaakt van terracotta, 2,6 kg.