Prachtige monografie gewijd aan de schilder Tsugouharu Foujita, geïllustreerd met 35 pagina's die zijn werken uit 1913 tot 1928 reproduceren, waarvan meerdere op volledige pagina.De elegante en levendige tekst van Paul Morand, vergezeld van commentaren van Charles-Albert Cingria, schetst een gevoelig portret van de kunstenaar en zijn wereld!Een gezocht volume, steeds zeldzamer, volledig met zijn 35 platen.Paul Morand - Foujita - 192835 PlanchesGoede staat van de binding, werk in zijn flexibele, afgeronde omslag, lichte beschadiging op de rand, mooie titel en mooie typografie op de voorzijde, gladde rug met titel van het werk.Goede binnenstaat, aanwezigheid van 35 prachtige bladen gemaakt door Foujita, genummerd exemplaar nummer 318 op vélin, zeer mooi werk.Bezorgservice verzekerd binnen enkele dagen