Paul-Léon Gagneau 1848-1910.Charbonnière en haar kinderen in het bos.Olie op doek.Ondertekend en gedateerd 87 rechtsonder.Afmetingen van het onderwerp: 38,3 × 55,6 cm.Staat: enkele oude restauraties.Paul-Léon Gagneau was leerling van Pils, Lehmann en Laugée. Hij was te zien op de Salon van Parijs en bij de Franse kunstenaars.De kolenbranders woonden in het bos en maakten houtskool.