Prachtige Art Deco prent van de Franse kunstenaar Paul Jouve (1878-1973)Jouve was een van de belangrijkste Art Deco dierenschilders en beeldhouwers, met name van exotische Afrikaanse dieren Scène van twee zwarte panters, een in zittende pose, de andere in beweging Met een subliem Art Deco vormgeving Rooskleurige ondergrond De prent draagt linksonder de handtekening van Paul Jouve Gepresenteerd in een zwarte houten kader, met wit passe-partout en originele glasplaat Gemaakt van papier, hout, glasAfmetingen: 34.5 cm lengte x 30.5 cm hoogte x 2.5 cm dikte Gewicht: 909 gramUitstekende staat, zonder beschadigingen, achteraan voorzien van een ophanghaak Afkomstig uit Frankrijk, 2de helft 20e eeuw Het object wordt uiterst zorgvuldig ingepakt en verzonden met Track&Trace