Paul Jenkins (1923-2012)Wij, het volk, 1987Originele litho in een drieluik op vellumpapier. Groot formaat!Met de hand gesigneerd en in potlood gedateerd aan de onderkant van het middelste vel.Met potlood geannoteerd "A.P." (Artist's proof) in de linkerondermarge.Afmetingen+ Grootte van het vel: 71 x 156 cm / 28 x 61,4 in+ Grootte van elk vel: 71 x 52 cm / 28 x 20,5 inGedrukt bij Atelier Clot Bramsen & Georges, Parijs, voor de beperkte editie van de Amerikaanse Grondwet, gepubliceerd door Galerie Art Concorde, Parijs.Kunstenaarsafdruk, buiten de genummerde editie van 250 afdrukken.Conditie: In zeer goede staat met heldere en levendige kleuren. Twee verticale vouwen zoals gepubliceerd.Houd er rekening mee dat de laatste afbeelding slechts een simulatie is, het kunstwerk is NIET ingelijst.Wij verzenden wereldwijd met DHL of soortgelijke bezorgbedrijven.