Paul Emile Pissarro (1884-1972)Normandië: berglandschap met een rivier, 1955Olieverf op doekOndertekend linksonderAchterkant ondertekendGetitreerd en gedateerd op de achterkant.Op doek 20F, namelijk 60 x 73 cm.Gepresenteerd in een in hout gesneden lijst van 81 x 94 cm.INFORMATIE: Dit doek, getiteld aan de achterzijde 'Calvados, les Rochers à Clécy', werd gepresenteerd door Paul-Emile PISSARRO op de Salon der Onafhankelijken van 1955 (etiket van de salon aan de achterzijde).Zeer goede staat, enkele kleine oppervlaktedefecten en slijtage op het frame.