Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl
€ 16
Partij tentdoeken, gebruikt/beschadigd/verschimmeld, Bestaande uit een grote partij tentdoeken.Met diverse beschadigingen en gebreken.Deze tentdoeken zijn niet gecontroleerd: Staat en conditie onbekend.Staat opgestapeld in 30x palletkist.Let op: Exclusief palletkisten
Andere interessante kavels
2 tickets voor het klimbos Fun Forest (4 locaties)!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis