Prachtige verzamelvulpen van het huis PARKER uit 1989Mythisch model DUOFOLD CENTENNIAL (de grootste en belangrijkste maat van de Duofold) in zijn eerste versie MK1 met een vlakke zwarte bovenzijde, een clip zonder reliëf en twee centrale vergulde ringen van verschillende grootte.De kap en het lichaam zijn gemaakt van zwarte hars.Grote pen van oorsprong uit massief goud, 18 kt, schrijfgrootte gemiddeldLengte van de dop, gesloten door schroeven = 13,60 cmGemengd opladen: cartridges of converterVulpen in zeer goede staat gezien zijn leeftijd en gebruik, slechts enkele gebruikssporen en een klein roestvlekje op de ring onder de penpunt.Geleverd in zijn kersenhouten kistje, met zijn converter en een doos patronen.