Zeer elegante blauw-witte Chinese porseleinen vaas, gemaakt in Jingdezhen tijdens de Kangxi-periode (1662–1722). De vaas is versierd met pruimenbloesem en is voorzien van een zilveren montuur uit de 19e eeuw, waardoor het is omgevormd tot een parfumflesje.Staat: goed, één schone haarlijnscheur van ca. 2,5 cm (aangegeven op de foto's).Herkomst: private Nederlandse collectieAfmetingen: 12,8 cm (hoogte) x 3,5 (ø voet) cmDeze partij wordt correct verpakt en verzekerd verzonden met PostNL.