Antiek Duits/Nederlandse parfumflesje van porselein en zilver.Het porselein is gemaakt in Duitsland, in het eind van de 19e eeuw.Flesje is aan de onderzijde gemerkt met het Duitse keurmerk.(Huttensteinach: twee zwaarden/kromme stokken en een H)Het zilveren montuur voor de fles en dop is van Nederlands zilver.Het zilver is gemerkt met het oude zwaard, gebruikt 1814-1905.Het flesje heeft een kleine glazen stop onder de dop.(waarschijnlijk ooit vervangen, maar sluit wel goed af) In de zilveren onderrand mist een heel klein stukje.Verder is het flesje in een mooie en gave staat.Wellicht een leuke aanvulling voor uw verzameling!Zie alle foto's s.v.p. (ook voor de maten)Zij maken deel uit van de omschrijving.Het kavel word uiteraard goed verpakt verzonden.Please Note:De displays van plexiglas maken geen deel uit van dit kavel.(deze zijn enkel bedoeld om de foto's te optimaliseren)Veel succes met het bieden