Prachtig sterling zilveren parfumflesje in art deco stijl. Het flesje heeft onderaan de dop zilverkeuren: '925' voor het zilvergehalte en 'ME-15', voor de aanduiding van de plaats (Mexico-Stad) en de zilversmid. Conditie: in zeer goede, bijna nieuw conditie.Dit kavel wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden met track en trace.