Art Deco glazen boudoirset op beige marmeren sokkel (ca. 1930–1945) – vakkundig gerestaureerd – met 2 originele 4711 Eau de Cologne reclamesElegant en decoratief vintage boudoirset uit de Art Deco-periode, bestaande uit geslepen glazen parfumobjecten, waaronder een klassieke parfumverstuiver, gepresenteerd op een zware beige marmeren sokkel.Het lot wordt aangevuld met twee originele 4711 Eau de Cologne tijdschriftreclames uit de jaren 1930–1940, passend bij het boudoir- en parfumeriethema.Belangrijk: de parfumfles en de bijhorende box zijn vakkundig gerestaureerd. De verstuiver werkt. De restauratie is zorgvuldig uitgevoerd, functioneel en visueel discreet, met respect voor het originele karakter.PeriodeCa. 1930–1945 (Interbellum / Art Deco)MateriaalGeslepen glas, metaal, textiel (verstuiver), beige marmerConditieGoede vintage staat met lichte ouderdomssporen passend bij de leeftijd. Professionele restauraties aanwezig.Bijzonderheden• Klassiek dames-boudoirobject• Sterke decoratieve uitstraling• Verzamelwaardig voor liefhebbers van Art Deco, parfumerie en 4711• Geschikt voor vitrine of interieurdecoratieVerzendingZeer zorgvuldig verpakt; marmeren sokkel apart beschermd