Panini Montreal '76 Olympische Spelen – compleet album met bestelformulierZeer mooi compleet Panini-album van de Olympische Spelen Montreal 1976.Het album heeft een vast en stevig blok. De stickers zijn netjes, correct en stevig ingeplakt.Conditie:• Album in zeer mooie algemene staat voor zijn leeftijd• Vast blok• Niets ingeschreven, geen scheurtjesPrachtig Panini-album van de Olympische Spelen Montreal 1976 met stickers van legendarische atleten, waaronder Johnny Weissmuller, Jesse Owens, Emil Zátopek, Cassius Clay (Muhammad Ali), Mark Spitz, Bob Beamon, Alberto Juantorena, Dwight Stones en Nadia Comăneci.Een bijzonder verzamelobject met iconische sporters die een blijvende stempel hebben gedrukt op de Olympische geschiedenis. Het album is zeer geschikt voor verzamelaars van Olympische memorabilia en vintage Panini-albums.Verzending:• Zorgvuldig verpakt• Verzekerde verzending met Track & Trace• Mogelijkheid tot gecombineerde verzending bij meerdere aankopen