Een grote en fijn bewerkt Chinees houten paneel uit de late 19e eeuw / vroegere 20e eeuw, opengewerkt en verguld, versierd met bijna driedimensionaal reliëf van krijgers te voet en te paard die in gevecht zijn tussen gebouwen en bomen, omgeven door een gelakt houten kader met een buitenafmeting van circa 73 cm hoog en een gewicht van 1,49 kg.Voorwaarde: Zeer goed, geen significante schade of reparaties vastgesteld. Minimale slijtage.Deze veiling wordt zorgvuldig verpakt en verzonden per geregistreerde en verzekerde post.