Een fraai open gestoken wandpaneel met een prachtige voorstelling van Sinta en het hert uit het Ramayana epos. Het gedetailleerde ajour snijwerk is verder met vele prachtige gestileerde bomen en bladeren. In uitstekende staat. Op de achterzijde geschreven met potlood 1914.geregistreerde tracktrace verzending.